29. září 2015 | Zpět na článek
Přehled nabídky zájmové činnosti - na Tyršově ZŠ a MŠ - pro školní rok 2020/2021.
NÁZEV KROUŽKU | JMÉNO VEDOUCÍHO | PRO KOHO? | HODINA | MÍSTO | |
Pondělí | Práce s PC | F. Vaculík | 1. tř. | 13:15 - 14:15 | PC učebna |
Práce s PC pokročilí | F. Vaculík | 2. - 5. tř. | 14:15 - 15:15 | PC učebna | |
Otevřená technická dílna | F. Vaculík | bez omezení | 15:15 - 17:15 | PC učebna | |
Němčina | K. Bayer | 2. - 4. tř. | 13:15 - 14:15 | učebna AJ | |
Brusle - Free Style | M. Marešová | 1. - 5. tř. | 15:15 - 16:15 | TV | |
Pohybové hry a základy jógy | D. Rubášová | 1. - 5. tř. | 14:15 - 15:15 | TV | |
AJ předškoláci | E. Balíková | MŠ | 13:00 - 13:45 | učebna AJ | |
| C. Čech | ZŠ | 15:15 - 16:30 | ZŠ | |
Úterý |
| E. Balíková | MŠ | 13:00 - 13:45 | učebna AJ |
AJ klub - rozšíření | L. Marková | 5. tř. | 13:15 - 14:15 | učebna AJ | |
Flétna - pokročilí I. | B. Škopková | pokročilí | 13:15 - 14:15 | učebna 4. tř. | |
Gymnastika | p. Šperl, p. Kadlec | 7 - 9 let | 14:15 - 15:15 | TV | |
Basketbal | V. Forst | 1. - 5. tř. | 15:30 - 16:30 | TV | |
Šachy II | C. Čech | ZŠ | 15:15 - 16:30 | ZŠ | |
Animace I. | J. Pszczólková | 1. - 5. tř. | 15:15 - 17:00 | podkroví | |
Středa | AJ klub - procvičování | J. Švecová | 5.tř. | 13:15 - 14:15 | učebna AJ |
Taneční výchova | V. Šimečková | 4. - 5. tř. | 13:15 - 14:15 | TV | |
Animace II. | J. Pszczólková | 1. - 5. tř. | 14:15 - 16:00 | podkroví | |
Dramatický kroužek | J. Široký | 1. - 3. tř. | 14:15 - 15:15 | ZŠ | |
Výtvarný kroužek | E. Knorrová | předškoláci MŠ | 15:00 - 16:00 | ZŠ | |
Basketbal | V. Forst | předškoláci + 1. tř | 14:15 - 15:15 | TV | |
| p. Šperl, p. Kadlec | 5 - 6 let | 15:30 - 16:30 | TV | |
Čtvrtek | Hra na ukulele | T. Hanzlíček | 2. tř, 3. tř. | 13:15 - 14:15 | ZŠ |
Hra na ukulele | T. Hanzlíček | 4. tř., 5. tř. | 14:15 - 15:15 | ZŠ | |
Artefiletika | J. Pszczólková | 1. - 5. tř. | 13:15 - 14:15 | relaxační místnost | |
Flétna - pokročilí II. | B. Škopková | pokročilí | 13:15 - 14:15 | učebna 4.tř | |
Čtenářský klub | V. Sučková | 3. - 5. tř. | 13:15 - 14:15 | 5.A | |
Šikovné ruce | J. Kovářová, L. Šarišská | 1. - 5. tř. | 14:15 - 16:00 | podkroví | |
Keramika | M. Marešová | 1., 2., 5. tř. | 15:30 - 16:30 | dílna | |
| V. Forst | 1. - 5. tř. | 15:30 - 16:30 | TV | |
Veselá věda
| 1. - 5. tř | 13:15 - 14:15 | ZŠ | ||
Keramika | M. Marešová | 3., 4. tř. | 15:30 - 16:30 | dílna | |
Pátek | Florbal | P. Šimeček | 1. - 2. tř. | 13:15 - 14:15 | TV |
Florbal | P. Šimeček | 5. tř. | 14:15 - 15:15 | TV | |
Florbal | P. Šimeček | 3. - 4. tř. | 15:15 - 16:15 | TV |
\: