Úřední deska - Aktuality

Ředitelské volno více

 

Den otevřených dveří 2019 více

 

Platba za školní družinu na II. pol. 2018/2019 více

 

Ředitelské volno 19.10.2018 více

 

Kontakty

Adresa: U Školy 7, 326 00 Plzeň
IČ: 708 789 51
číslo účtu: 52 438 311 / 0100
odlouč. pracov. MŠ: Vltavínová 10 
Tel. OP MŠ : 378 027 006

Tel. ředitelna:  378 027 000

Tel. kancelář ZŠ:  378 027 001

Tel. ŠJ : 378 027 002
Tel. MŠ: 378 027 003
Tel. ŠD: 378 027 004, 005

Datová schránka: r39maaj

GDPR_info.pdf

Email:  ZŠ: tyrsovazs@gmail.com
             MŠ: mscernice@seznam.cz
             ŠJ: cernicesj@seznam.cz


 


Škola otevřená rodičům,
rodiče otevření škole

Cesty k inkluzi

Zájmová činnost ve školním roce 2018/2019

ZÁJMOVÁ ČINNOST NA TYRŠOVĚ ZŠ A MŠ 
školní rok 2018/2019
 
ZAHÁJENÍ: 1.10. 2018, Zdravotní TV bude zahájen 7.9. 2018      
KURZOVNÉ: platí se pouze platebním příkazem - do 19.10. 2018;
lektoři kroužků mají kurzovné vyčísleno na přihláškách, které žáci obdrží   
Přihlášky odevzdat do 14.9.2018.
Variabilní symboly k jednotlivých kroužkům jsou uvedeny na webu školy v sekci ZŠ - platby.
Telefonní kontakt: sekretariát 378 027 001
 
NÁZEV KROUŽKU
JMÉNO VEDOUCÍHO
PRO KOHO?
HODINA
MÍSTO
 
Pondělí
PC KROUŽEK I
 F. Vaculík
1.- 3  tř.
13:15 - 14:15
PC učebna
PC KROUŽEK II
F. Vaculík
2. - 5. tř.
14:15 - 15:15
PC učebna
 
 
OTEVŘENÁ TECHNICKÁ DÍLNA
F. Vaculík
bez omezení
15:15 - 17:15
PC učebna
KERAMIKA
Marie Marešová
1. - 5. tř.
13:15 - 15:15
dílna
AJ PŘEDŠKOLÁCI
E. Balíková
 MŠ
13:00 - 13:45
učebna AJ
ŠACHOVÝ KROUŽEK
C. Čech
15:15 - 17:00
 Úterý
ČTENÁŘSKÝ KLUB - sudé týdny
V. Sučková
2. - 5. tř.
13:45 - 15:15
učebna
3. A
FLÉTNA
B. Škopková
začátečníci
13:15 - 14:15
učebna
2. tř.
 
DESKOVÉ HRY - liché týdny 
A. Bradáčová
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
 
 
 
DRAMATICKÁ VÝCHOVA  - sudé týdny 
A. Bradáčová
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
DOUČOVÁNÍ AJ
J. Švecová
5. tř.
13:15 - 14:15
učebna AJ
BASKETBAL
V. Forst
1. - 5. tř.
15:30 - 16:30
TV
FLORBAL I.
P. Válka
1. tř.
13:15 - 14:15
TV
KROUŽEK ŠITÍ - liché týdny
T. Solfronková
1. - 5- tř.
14:15 - 16:00
podkroví
 
ARTEFILETIKA - sudé týdny
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
 
Středa
TANEČNÍ VÝCHOVA
V. Šimečková
3. - 5. tř.
13:15 - 14:15
TV
 

TANEČNÍ VÝCHOVA
A. Bradáčová
1. - 2. tř.
14:15 - 15:15
TV
Čtvrtek 
 
   ANIMACE - mladší
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
FLÉTNA
B. Škopková
pokročilí
13:15 - 14:15
učebna 2.tř
Klub AJ
L. Marková
5. tř.
13:15 - 14:15
učebna AJ
HUDEBNÍ ŠKOLIČKA I
S. Hanzlíčková
14:45 - 15:30
HUDEBNÍ ŠKOLIČKA II
S. Hanzlíčková
15:30 - 16:15
AJ PŘEDŠKOLÁCI
E. Balíková
13:00 - 13:45
   BASKETBAL
 V. Frost
1. - 5. tř.
15:30 - 16:30
 TV
Pátek
ZDRAVOTNÍ TV
D. Rubášová
1. - 5. tř.
13:15 - 14:15
TV
FLORBAL III.
P. Válka
4. - 5. tř.
14:15 - 15:15
TV
FLORBAL II.
P. Válka
2. - 3. tř.
15:15 - 16:15
TV
ANIMACE - starší
J. Pszczólková
5. tř. a bývalí žáci
16:00 - 18:00
podkroví
VĚDA NÁS BAVÍ
http://www.vedanasbavi.cz/
externisté
2. - 5. tř.
13:15 - 14:15

 \:

Design by SITMP