Úřední deska - Aktuality

Platby za kroužky 2021/2022 více

 

Platba školného MŠ 2021/2022 více

 

Kontakty

Adresa: U Školy 7, 326 00 Plzeň
IČ: 708 789 51
číslo účtu: 52 438 311 / 0100
odlouč. pracov. MŠ: Vltavínová 10 
Tel. OP MŠ : 378 027 006

Tel. ředitelna:  378 027 000

Tel. kancelář ZŠ:  378 027 001

Tel. ŠJ : 378 027 002
Tel. MŠ: 378 027 003
Tel. ŠD: viz ŠD, Kontakty -  vychovatelky
Datová schránka: r39maaj

GDPR_info.pdf

účet SRPDŠ: 107 - 8430850247 / 0100

Email:
ZŠ:
skola@tyrsovazsams.plzen.eu
MŠ:
skolka@tyrsovazsams.plzen.eu
ŠJ:
jidelna@tyrsovazsams.plzen.eu

 


Škola otevřená rodičům,
rodiče otevření škole

Cesty k inkluzi

Projekt Díky dětem

Nabídka kroužků pro školní rok 2021/2022

Činnost kroužků bude zahájena 29.9.2021. Platby za kroužky se uskuteční v měsíci říjnu.

DEN

NÁZEV KROUŽKU

ČAS

VEDOUCÍ KROUŽKU

PONDĚLÍKroužek PC13:15 - 14:15
1. a 2. třída
Filip Vaculík
Kroužek PC pokročilí14:15 - 15:15
2. - 5. třída
Filip Vaculík
Otevřená dílna (zdarma)15:15 - 17:15
všichni zájemci
Filip Vaculík
Pohybové hry a jóga14:15 - 15:15
1. - 5. třída
Dáša Rubášová
Keramika 115:15 - 16:15
1. třída
Edita Knorrová
Kolečkové brusle15:15 - 16:15
1. - 5. třída
Marie Marešová
Šachy15:15 - 16:30Ctibor Čech
ÚTERÝ
AJ klub (zdarma)13:15 - 14:15
4. třída
Lucie Marková
Animace15:15 - 17:00
1. - 5. třída
Jana Pszczólková
Šachy - zrušeno, zájemci
převedeni na pondělí
15:15 - 16:30Ctibor Čech
Basket16:30 - 17:30
1., 2. třída
p. Forst
Gymnathlon
https://www.gymnathlon.cz/
15:30 - 16:30Jaroslav Šperl
STŘEDATaneční výchova13:15 - 14:15
3. - 5. třída
Věra Šimečková
Flétny13:15 - 14:15
začátečníci
Blanka Škopková
Angličtina pro MŠ I.13:15 - 14:00Veronika Poláková
Angličtina pro MŠ II. - zrušeno,
zájemci převedeni do AJ MŠ I.
14:15 - 15:00Veronika Poláková
Sportovní hry - zrušeno14:15 - 15:15
1., 2. třída
Marek Zahout
Gymnathlon
https://www.gymnathlon.cz/
15:30 - 16:30
Jaroslav Šperl
Animace14:15 - 1600
1. - 5. třída
Jana Pszczólková
ČTVRTEKArtefiletika13:15 - 14:15
MŠ - 5. třída
Jana Pszczólková
AJ klub (zdarma)13:15 - 14:15
5. třída
Lucie Marková
Flétny13:15 - 14:15
5. třída
Blanka Škopková
Němčina13:15 - 14:15
3. - 4. třída
Kamila Bayer
Keramika 213:15 - 14:15
2. - 5. třída
Marie Marešová
Sboreček13:15 - 14 .15
1. - 5. třída
Veronika Poláková
Čtenářský klub (zdarma)13:45 - 15:15
1. a 2. tř., od 16.9.!
Vlaďka Sučková
Sportovní hry - zrušeno14:15 - 15:15
3. - 5. třída
Marek Zahout
Basket15:30 - 16:30
1., 2. třída
p. Forst
Šití14:15 - 16:00
1. - 5. třída
Jana Pszczólková
PÁTEKFlorbal III13:15 - 14:15
4. a 5. třída
Jan Vokáč
Florbal I14:15 - 15:15
1.A, 1.B
Pavel Šimeček
Florbal II15:15 - 16:15
2. a 3. třída
Pavel Šimeček
Dramatická výchova15:15 - 16:15Ludmila Široká
Veselá věda
https://www.veselaveda.cz/
13:15 - 14:15externí lektoři

 

Design by SITMP