Úřední deska - Aktuality

Platba za školní družinu září - prosinec 2019 více

 

Platby kroužků na škol. rok 2019/2020 více

 

Plán na první školní týden 2019/2020 více

 

Kontakty

Adresa: U Školy 7, 326 00 Plzeň
IČ: 708 789 51
číslo účtu: 52 438 311 / 0100
odlouč. pracov. MŠ: Vltavínová 10 
Tel. OP MŠ : 378 027 006

Tel. ředitelna:  378 027 000

Tel. kancelář ZŠ:  378 027 001

Tel. ŠJ : 378 027 002
Tel. MŠ: 378 027 003
Tel. ŠD: 378 027 004, 005

Datová schránka: r39maaj

GDPR_info.pdf

Email:  ZŠ: tyrsovazs@gmail.com
             MŠ: mscernice@seznam.cz
             ŠJ: cernicesj@seznam.cz


 


Škola otevřená rodičům,
rodiče otevření škole

Cesty k inkluzi

Projekt Díky dětem

Zájmová činnost ve školním roce 2019/2020

ZÁJMOVÁ ČINNOST NA TYRŠOVĚ ZŠ A MŠ 
školní rok 2019/2020
 
ZAHÁJENÍ: 30.9. 2019      
KURZOVNÉ: platí se pouze platebním příkazem - do 18.10. 2019;
lektoři kroužků mají kurzovné vyčísleno na přihláškách, které žáci obdrží   
Přihlášky odevzdat do 13.9.2019.
Variabilní symboly k jednotlivých kroužkům jsou uvedeny na webu školy v sekci ZŠ - platby.
Telefonní kontakt: sekretariát 378 027 001
UPOZORNĚNÍ - seznam bude ještě aktualizován v týdnu od 26.8. do 29.8.2019
 
NÁZEV KROUŽKU
JMÉNO VEDOUCÍHO
PRO KOHO?
HODINA
MÍSTO
 
Pondělí
Práce s PC
 F. Vaculík
1. tř.
13:15 - 14:15
PC učebna
Práce s PC pokročilí
F. Vaculík
2. - 5. tř.
14:15 - 15:15
PC učebna
 
 
Otevřená technická dílna
F. Vaculík
bez omezení
15:15 - 17:15
PC učebna
Čtenářský klub
E. Knorrová
2. - 3. tř.
13:15 - 14:45
Taneční výchova
A. Bradáčová
1. - 3. tř.
14:15 - 15:15
TV
Keramika
M. Marešová
1. - 2. tř.
13:15 - 14:15
dílna
Keramika
M. Marešová
3. - 5. tř.
14:15 - 15:15
dílna
Brusle - tanec
M. Marešová
1. - 5. tř.
15:15 - 16:15
TV
AJ předškoláci
E. Balíková
 MŠ
13:00 - 13:45
učebna AJ
Šachy I
C. Čech
15:15 - 17:00
 Úterý
AJ předškoláci
E. Balíková
13:00 - 13:45
učebna
AJ
AJ klub I - docvičování 
L. Marková
5. tř.
13:15 - 14:15
učebna AJ
Čtenářský klub
V Sučková
4. - 5. tř.
13:45 - 15:15
učebna 4.A
Flétna
B. Škopková
začátečníci
13:15 - 14:15
učebna
3. tř.
Basketbal
V. Forst
1. - 5. tř.
15:30 - 16:30
TV
Šachy II
C. Čech
15:15 - 16:30
 
Animace I.
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
Středa
Výtvarný kroužek
E. Knorrová
MŠ předškoláci
13:00 - 13:45
Hra na ukulele
T. Hanzlíček
1. - 2. tř.
13:15 - 14:15
Hra na ukulele
T. Hanzlíček
3. - 5. tř.
14:15 - 15:15
 
Taneční výchova
V. Šimečková
4. - 5. tř.
13:15 - 14:15
TV
Dramatická výchova - sudé týdny 
A. Bradáčová
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
 

Deskové hry - liché týdny 
A. Bradáčová
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
Čtvrtek 
Výtvarný kroužek
E. Knorrová
MŠ předškoláci
13:00 - 13:45
Artefiletika
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
13:15 - 14:15
relaxační místnost
Flétna
B. Škopková
pokročilí
13:15 - 14:15
učebna 3.tř
AJ klub II - rozšíření
L. Marková
5. tř.
13:15 - 14:15
učebna AJ
Šití - sudý týden
T. Solfronková
2. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
Animace II. - lichý týden
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
 Basketbal
 V. Forst
1. - 5. tř.
15:30 - 16:30
 TV
Pátek
Florbal III.
P. Šimeček
4. - 5. tř.
13:15 - 14:15
TV
Florbal I.
P. Šimeček
1.a 2. tř.
14:15 - 15:15
TV
Florbal II.
P. Šimeček
3. - 4. tř.
15:15 - 16:15
TV
Tábornické dovednosti - sudý týden
A. Táborský
3. - 5. tř.
13:15 - 15:15
Animace III. -odrostlí
J. Pszczólková
bývalí žáci
od 16:000
podkroví
Věda nás baví
http://www.vedanasbavi.cz/
externisté
2. - 5. tř.
13:15 - 14:15

 \:

Design by SITMP