Kontakty

Adresa: U Školy 7, 326 00 Plzeň
IČ: 708 789 51
číslo účtu: 52 438 311 / 0100
odlouč. pracov. MŠ: Vltavínová 10 
Tel. OP MŠ : 378 027 006

Tel. ředitelna:  378 027 000

Tel. kancelář ZŠ:  378 027 001

Tel. ŠJ : 378 027 002
Tel. MŠ: 378 027 003
Tel. ŠD: 378 027 004, 005

Datová schránka: r39maaj

GDPR_info.pdf

účet SRPDŠ: 107 - 8430850247 / 0100

Email:  ZŠ: tyrsovazs@gmail.com
             MŠ: mscernice@seznam.cz
             ŠJ: cernicesj@seznam.cz


 


Škola otevřená rodičům,
rodiče otevření škole

Cesty k inkluzi

Projekt Díky dětem

Zájmová činnost ve školním roce 2020/2021

ZÁJMOVÁ ČINNOST NA TYRŠOVĚ ZŠ A MŠ 
školní rok 2020/2021
 
ZAHÁJENÍ: 29. 9. 2020      
KURZOVNÉ: platí se pouze platebním příkazem v termínu od 1.10. do 13.11.
lektoři kroužků mají kurzovné vyčísleno na přihláškách, které žáci obdrží   
Přihlášky odevzdat do 11.9.2020.
Variabilní symboly k jednotlivých kroužkům jsou uvedeny na webu školy v sekci ZŠ - platby.
Telefonní kontakt: sekretariát 378 027 001
UPOZORNĚNÍ - seznam může být ještě aktualizován!
 
NÁZEV KROUŽKU
JMÉNO VEDOUCÍHO
PRO KOHO?
HODINA
MÍSTO
 
Pondělí
Práce s PC
 F. Vaculík
1. tř.
13:15 - 14:15
PC učebna
Práce s PC pokročilí
F. Vaculík
2. - 5. tř.
14:15 - 15:15
PC učebna
 
 
Otevřená technická dílna
F. Vaculík
bez omezení
15:15 - 17:15
PC učebna
Němčina
K. Bayer
2. - 4. tř.
13:15 - 14:15
učebna AJ
Brusle - Free Style
M. Marešová
1. - 5. tř.
15:15 - 16:15
TV
Pohybové hry a základy jógy
D. Rubášová
1. - 5. tř.
14:15 - 15:15
TV
AJ předškoláci
E. Balíková
 MŠ
13:00 - 13:45
učebna AJ
Šachy I
C. Čech
15:15 - 16:30
 Úterý
AJ předškoláci
E. Balíková
13:00 - 13:45
učebna
AJ
AJ klub - rozšíření  
L. Marková
5. tř.
13:15 - 14:15
učebna AJ
Flétna - pokročilí I.
B. Škopková
pokročilí
13:15 - 14:15
učebna
4. tř.
Gymnastika
p. Šperl, p. Kadlec
7 - 9 let
14:15 - 15:15
TV
Basketbal
V. Forst
1. - 5. tř.
15:30 - 16:30
TV
Šachy II
C. Čech
15:15 - 16:30
 
Animace I.
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
15:15 - 17:00
podkroví
Středa
AJ klub - procvičování
J. Švecová
5.tř.
13:15 - 14:15
učebna AJ
 
Taneční výchova
V. Šimečková
4. - 5. tř.
13:15 - 14:15
TV
Animace II.
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
Dramatický kroužek
J. Široký
1. - 3. tř.
14:15 - 15:15
Výtvarný kroužek
E. Knorrová
předškoláci MŠ
15:00 - 16:00
Basketbal 
V. Forst
předškoláci + 1. tř
14:15 - 15:15
TV
 

Gymnastika
p. Šperl, p. Kadlec
5 - 6 let
15:30 - 16:30
TV
Čtvrtek 
Hra na ukulele
T. Hanzlíček
2. tř, 3. tř.
13:15 - 14:15
Hra na ukulele
T. Hanzlíček
4. tř., 5. tř.
14:15 - 15:15
Artefiletika
J. Pszczólková
1. - 5. tř.
13:15 - 14:15
relaxační místnost
Flétna - pokročilí II.
B. Škopková
pokročilí
13:15 - 14:15
učebna 4.tř
Čtenářský klub
V. Sučková
3. -  5. tř.
13:15 - 14:15
5.A
Šikovné ruce
J. Kovářová, L. Šarišská
1. - 5. tř.
14:15 - 16:00
podkroví
Keramika
M. Marešová
1., 2., 5. tř.
15:30 - 16:30
dílna
 Basketbal
 V. Forst
1. - 5. tř.
15:30 - 16:30
 TV
Veselá věda

 

1. - 5. tř
13:15 - 14:15
Keramika
M. Marešová
3., 4. tř.
15:30 - 16:30
dílna
Pátek
Florbal
P. Šimeček
1. - 2. tř.
13:15 - 14:15
TV
Florbal
P. Šimeček
5. tř.
14:15 - 15:15
TV
Florbal
P. Šimeček
3. - 4. tř.
15:15 - 16:15
TV

 \:

Design by SITMP