Úřední deska - Aktuality

19.července 2017

Platby za pracovní sešity 2017/2018 více

 

12.července 2017

Úřední dny v době prázdnin více

 

29.června 2017

- pomoc při pátrání minulostí více

 

14.června 2017

aneb Tyršovka má talent více

 

Kontakty

Adresa: U Školy 7, 326 00 Plzeň
IČ: 708 789 51
číslo účtu: 52 438 311 / 0100
odlouč. pracov. MŠ: Vltavínová 10 
Tel. OP MŠ : 378 027 006

Tel. kancelář ZŠ:  378 027 001
Tel. ředitelna:  378 027 000

Tel. ŠJ : 378 027 002
Tel. MŠ: 378 027 003
Tel. ŠD: 378 027 004

Email:  ZŠ: tyrsovazs@gmail.com
             MŠ: mscernice@seznam.cz
             ŠJ: cernicesj@seznam.cz


 


Škola otevřená rodičům,
rodiče otevření škole

Cesty k inkluzi

Zájmová činnost ve školním roce 2016/2017

ZÁJMOVÁ ČINNOST NA TYRŠOVĚ ŠKOLE 
školní rok 2016/2017
 
ZAHÁJENÍ: 3.10. 2016, Zdravotní TV bude zahájen 8.9.2016      
KURZOVNÉ: platí se pouze platebním příkazem - do 30.9.2016;
lektoři kroužků mají kurzovné vyčísleno na přihláškách, které žáci obdrží   
cenové rozpětí: 800Kč-1600Kč/šk. rok
Přihlášky odevzdat do 12.9.2016.
Variabilní symboly k jednotlivých kroužkům jsou uvedeny na webu školy v sekci ZŠ - platby.
Telefonní kontakt: sekretariát 378 027 001
 
NÁZEV KROUŽKU
JMÉNO VEDOUCÍHO
PRO KOHO?
HODINA
MÍSTO
 
Pondělí
PC KROUŽEK
 F. Vaculík
1. - 2. tř.
(1.-5. třída)
13:15 - 14:15
PC učebna
PC KROUŽEK
F. Vaculík
2. - 3. tř.
(1.-5. třída)
14:15 - 15:15
PC učebna
 
 
POKROČILÉ PC robotika, 3D tisk
F. Vaculík
3. - 5. tř.
15:15 - 17:15
PC učebna
KERAMICKÝ KROUŽEK
A. Čeňková
1. - 2. tř.
14:15 - 15:45
Keramická dílna
KERAMICKÝ KROUŽEK
A. Čeňková
3. - 5. tř.
16:00 - 17:30
Keramická dílna
HUDEBNÍ ŠKOLIČKA I. 
S. Hanzlíčková
1. skupina - oranžová MŠ
14:45 - 15:30
HUDEBNÍ ŠKOLIČKA II.
S. Hanzlíčková
2. skupina - zelená+modrá MŠ
15:30 - 16:15
FLORBAL II.
P. Válka
 

3. třída

14:15 - 15:15
Tělocvična
 Úterý
  SPORTOVNÍ HRY
V. Sučková
1. - 2. tř.
13:15 - 14:15
Tělocvična
 
   FLÉTNA I.        (začátečníci)
B. Škopková
1. - 5. tř.13:15 - 14:15
Učebna
5. třídy
ARTEFILETIKA - výtvarný kroužek
J. Pszczolková
1. - 5. tř.
16:00 - 17:00
(1X za 14 dní; lichý týden)
Podkroví
 
KROUŽEK
ŠITÍ
J. Pszczolková
1. - 5. tř.
16:00 - 18:00
(1X za 14 dní; sudý týden)
Učebna
3. třídy
 
Středa
TANEČNÍ VÝCHOVA
V. Šimečková
3. - 5. tř.
13:15 - 14:15
Tělocvična
 
ANGLIČTINA MŠ - modrá
B. Wroblenski
13:15 - 14:00
 
Učebna AJ
 
ANGLIČTINA MŠ - oranžová
B. Wroblenski
14:30 - 15:15
ANGLIČTINA MŠ - zelená
B. Wroblenski
15:15 - 16:00
 
KROUŽEK VAŘENÍ
H. Dražková
2. - 5.tř.
15:15 - 17:15
(1X za 14 dní; sudý týden/lichý týden)
 
Školní jídelna
 Čtvrtek
ZDRAVOTNÍ TV
(nepovinný před. - ZDARMA)
L. Marková
1. - 5. tř.
13:15 - 14:15
Tělocvična
 
 
   FLÉTNA II.        (pokročilí)
B. Škopková
Pokročilí
13:15 - 14:15
Učebna
5. třídy
AJ +
J. Švecová
5. třída
13:15 - 14:15
Jazyková
učebna
NĚMČINA
(začátečníci)
H. Čáchová
4. - 5. tř.
14:15 - 15:15
Jazyková učebna
POI
H. Karmínová
1. - 5. tř.
14:15 - 16:15
(1X za 14 dní; lichý týden)
Tělocvična
ANIMACE 
(mladší)
J. Pszczolková
Začátečníci
16:00 - 18:00
Podkroví
   KYTAROVÝ KROUŽEK
 T. Hanzlíček
13:15 - 14:15
14:15 - 15:15
 
Pátek
FLORBAL  III.
P. Válka

4. - 5. třída

14:15 - 15:15
Tělocvična
FLORBAL I.
P. Válka

1. - 2. třída

15:15 - 16:15
Tělocvična
VĚDA NÁS BAVÍ I.
VNB_info.pdf
externisté
1. - 5. tř.
13:15 - 14:15
Učebna
4. třídy
VĚDA NÁS BAVÍ II.
VNB_info.pdf
externisté
1. - 5. tř
14:30 - 15:30
Učebna
3. třídy
ANIMACE
(pro pokročilé)
J. Pszczolková
Pokročilí
16:00 - 18:00
Podkroví

 

Design by SITMP