Úřední deska - Aktuality

12.listopadu 2017

- aneb sobotní tvořivá dílna více

 

9.října 2017

Platba za školní družinu 2017/2018 více

 

8.října 2017

Platby za kroužky 2017/2018 více

 

19.července 2017

Platby za pracovní sešity 2017/2018 více

 

Kontakty

Adresa: U Školy 7, 326 00 Plzeň
IČ: 708 789 51
číslo účtu: 52 438 311 / 0100
odlouč. pracov. MŠ: Vltavínová 10 
Tel. OP MŠ : 378 027 006

Tel. kancelář ZŠ:  378 027 001
Tel. ředitelna:  378 027 000

Tel. ŠJ : 378 027 002
Tel. MŠ: 378 027 003
Tel. ŠD: 378 027 004

Email:  ZŠ: tyrsovazs@gmail.com
             MŠ: mscernice@seznam.cz
             ŠJ: cernicesj@seznam.cz


 


Škola otevřená rodičům,
rodiče otevření škole

Cesty k inkluzi

Zájmová činnost ve školním roce 2017/2018

ZÁJMOVÁ ČINNOST NA TYRŠOVĚ ZŠ A MŠ 
školní rok 2017/2018
 
ZAHÁJENÍ: 2.10. 2017, Zdravotní TV bude zahájen 8.9.2017      
KURZOVNÉ: platí se pouze platebním příkazem - do 29.9.2017;
lektoři kroužků mají kurzovné vyčísleno na přihláškách, které žáci obdrží   
Přihlášky odevzdat do 15.9.2017.
Variabilní symboly k jednotlivých kroužkům jsou uvedeny na webu školy v sekci ZŠ - platby.
Telefonní kontakt: sekretariát 378 027 001
 
NÁZEV KROUŽKU
JMÉNO VEDOUCÍHO
PRO KOHO?
HODINA
MÍSTO
 
Pondělí
PC KROUŽEK
 F. Vaculík
1.  tř.
13:15 - 14:15
PC učebna
PC KROUŽEK
F. Vaculík
2. - 3. tř.
14:15 - 15:15
PC učebna
 
 
POKROČILÉ PC
F. Vaculík
3. - 5. tř.
15:15 - 17:15
PC učebna
KERAMICKÝ KROUŽEK
A. Čeňková
1. - 5. tř.
14:15 - 15:45
Keramická dílna
ARTEFILETIKA - výtvarný kroužek
J. Pszczolková
1. - 5. tř.
14:15 - 15:15
Podkroví
HUDEBNÍ ŠKOLIČKA I
S. Hanzlíčková
14:45 - 15:30
HUDEBNÍ ŠKOLIČKA II.
S. Hanzlíčková
15:30 - 16:15
ŠACHOVÝ KROUŽEK
C. Čech
15:15 - 16:30
 Úterý
  SPORTOVNÍ HRY
V. Sučková
1. - 3. tř.
13:15 - 15:15
(liché týdny)
Tělocvična
ČTENÁŘSKÝ KLUB
V. Sučková
2. - 3. tř.
13:45 - 15:15
(sudé týdny)
Učebna
2. A
 
FLÉTNA - začátečníci
B. Škopková
1. - 5. tř.
13:15 - 14:15
Učebna
1. třídy
KLUB AJ
L. Marková
5. tř.
13:15 - 14:15
Učebna AJ
 
KROUŽEK
ŠITÍ
J. Pszczolková
1. - 5. tř.
14:15 - 16:15
Podkroví
 
Středa
TANEČNÍ VÝCHOVA
V. Šimečková
3. - 5. tř.
13:15 - 14:15
Tělocvična
 
ANGLIČTINA MŠ - modrá
E. Balíková
13:15 - 14:00
 
Učebna AJ
 
ANGLIČTINA MŠ - oranžová+zelená
E. Balíková
(pro děti MŠ, které si po výuce mohou vyzvednout rodiče)
14:15 - 15:00
Učebna AJ
VAŘENÍ
H. Dražková
15:15 - 17:15
1X za 14 dní
Jídelna
 

ANIMACE
pro mladší

J. Pszczolková
1. - 5. tř.
14:15 - 16:15
Podkroví
 
Čtvrtek 
 
   FLÉTNA - pokročilí
B. Škopková
Pokročilí
13:15 - 14:15
Učebna
1. třídy
DOCVIČOVÁNÍ AJ
J. Švecová
4. tř.
13:15 - 14:15
Učebna AJ
POI
H. Karmínová
1. - 5. tř.
14:15 - 16:15
1X za 14 dní; sudý týden
Tělocvična
ANGLIČTINA MŠ - oranžová+zelená v ZŠ
E. Balíková
13:15 - 14:00
   KYTAROVÝ KROUŽEK
 T. Hanzlíček
13:15 - 14:15
14:15 - 15:15
 ZŠ
Pátek
ZDRAVOTNÍ TV
D. Rubášová
1. - 5. tř.
13:15 - 14:15
Tělocvična
FLORBAL I.
P. Válka
3. - 5. tř.
14:15 - 15:15
Tělocvična
FLORBAL II.
P. Válka
1. - 2. tř.
15:15 - 16:15
Tělocvična
ANIMACE
pro pokročilé
J. Pszczolková
- pro bývalé žáky
16:00 - 18:00
Podkroví
VĚDA NÁS BAVÍ
http://www.vedanasbavi.cz/
externisté
2. - 5. tř.
13:15 - 14:15
14:15 - 15:15
4. tř.
ŠACHOVÝ KROUŽEK
C. Čech
15:15 - 16:30

 \:

Design by SITMP